Ubezpieczenie NNW Studenta

Kod Pośrednika Bezpieczny.PL NNW Studia

Dlaczego warto mieć NNW na studiach?

Rozpoczynając studia wchodzimy w nowy etap naszego życia. Można go nazwać okresem "prawie samodzielności". Często właśnie wtedy wyprowadzamy się z rodzinnego domu i sami zaczynamy dbać o porządki, jedzenie, pranie, a część z nas podejmuje także pierwszą pracę. Musimy pamiętać, że jak każdy jesteśmy narażeni na różnego rodzaju wypadki. Złamanie nogi lub ręki tym razem nie skończy się na przynoszeniu przez mamę herbaty do łóżka, tylko sami będziemy musieli stanąć na wysokości zadania i funkcjonować dalej. Pomóc nam może ubezpieczenie NNW studenta w Generali z rabatem za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl. W ubezpieczeniu znajdziemy świadczenia za trwałe uszczerbki na zdrowiu, czyli potocznie nazywane świadczenie za procent uszczerbku na zdrowiu. W jego obrębie mieszczą się takie zdarzenia jak na przykład złamania. W zależności od pozycji w tabeli uszczerbków otrzymamy świadczenie równe wielokrotności procentu dla uszczerbku wymienionego w tabeli. Oprócz tego możemy liczyć na zwrot przez ubezpieczyciela kosztów leczenia i rehabilitacji po nieszczęśliwym wypadku. Ubezpieczenie NNW studenckie pokryje koszty np. prywatnych wizyt lekarskich i prywatnej rehabilitacji. Jeśli w wyniku choroby lub wypadku spędzimy trochę czasu w szpitalu również możemy liczyć na świadczenie ze strony zakładu ubezpieczeń. Wysokość świadczeń zależy od tego jaki wariant ubezpieczenia wybraliśmy. Oczywiście im wyższa składka tym wyższe górne limity świadczeń. Ubezpieczenie NNW studia nie zmniejszy naszego bólu, frustracji i niedogodności po wypadku. Może natomiast zapewnić środki, które pomogą nam szybciej stanąć na nogi.

Ubezpieczenie NNW studenta, a ubezpieczenie ZUS NFZ

Musimy pamiętać o jednej bardzo ważnej rzeczy. Ubezpieczenie NNW studenta, nie jest zamiennikiem ubezpieczenia zdrowotnego gwarantowanego przez NFZ. W obrębie ubezpieczenia NNW zakład ubezpieczeń zapłaci nam za poniesiony uszczerbek na zdrowiu, czyli tak właściwie za fakt złamania ręki, nogi lub kości innej części ciała. Natomiast jeśli trafimy do szpitala i konieczna będzie operacja, aby prawidłowo złożyć kość, to w tej sytuacji za zabieg lub operację przeprowadzoną w szpitalu zapłaci NFZ. Podobnie jest z każdym innym pobytem w szpitalu, na przykład w związku z wycięciem wyrostka lub operacją po zawale serca. Za usługi wykonane przez szpital zapłaci Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ). Generali w obrębie polisy NNW studenckiej zapłaci nam za fakt pobytu w szpitalu. Natomiast NFZ zrefunduje realne koszty jakie szpital poniósł na "obsługę" pacjenta (koszt wyżywienia, koszt przeprowadzonych badań i operacji, koszt wizyt lekarskich i pielęgniarskich). Nie możemy więc postawić znaku równości pomiędzy ubezpieczeniem NNW studia a ubezpieczeniem gwarantowanym przez NFZ. Są to dwa zupełnie różne od siebie ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW studenckie w Generali Bezpieczny.pl

Zalety NNW studia - Kod Pośrednika Bezpieczny.pl - 02197

  • Wysokie sumy ubezpieczenia, już od 24000 zł na uszczerbki na zdrowiu w pierwszym wariancie NNW Studenckiego
  • Świadczenie za pobyt w szpitalu wskutek NNW płatne jest już od pierwszego dnia,
  • Świadczenie za pobyt w szpitalu wskutek choroby płatne jest ryczałtem po 5 dniach w szpitalu, tego świadczenia bardzo często nie ma w polisach grupowych,
  • W zakresie ochrony NNW Studia są także przewidziane zwroty prywatnego leczenia i rehabilitacji,
  • Zyskujesz dodatkowy rabat za Kod Pośrednika Bezpieczny.pl 02197,
  • Twój dedykowany Pośrednik Bezpieczny.pl gwarantuje Ci także wsparcie przy obsłudze Twojego ubezpieczenia.