UbezpieczenieStudenta.pl

Jesteśmy autoryzowanym pośrednikiem Bezpieczny.pl od przeszło 4 lat. Jako Pośrednik Bezpieczny.pl stawiamy sobie za zadanie promowanie wśród studentów, uczniów, rodziców oraz innych osób korzystnych i wygodnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Wierzymy w to co robimy, a każdej osobie która postanowi skorzystać z oferty ubezpieczeń Bezpieczny.pl chcemy zaproponować rabat za skorzystanie z naszego Kodu Pośrednika Bezpieczny.pl. Skorzystaj z naszego kodu rabatowego Bezpieczny.pl 02197, a zyskasz -10% zniżki na ubezpieczenia w Generali Bezpieczny.pl. Rabat dotyczy ubezpieczeń NNW, NNW+OC, ubezpieczeń samochodów, ubezpieczeń domów i mieszkań, ubezpieczeń turystycznych oraz ubezpieczeń na życie. Oprócz tego gwarantujemy Ci opiekę nad Twoją polisą. Oznacza to wsparcie merytoryczne oraz pomoc w zgłaszaniu szkód i roszczeń z naszej strony.

Bezpieczny.pl

Bezpieczny.pl jest nowoczesną platformą sprzedaży ubezpieczeń stworzoną w 2015 roku przez zespół fantastycznych ludzi, którzy za priorytet postawili sobie połączenie prostoty zakupu oraz dostarczenie najatrakcyjniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych dostępnych na rynku. Początkowo na Bezpieczny.pl można było zakupić ubezpieczenia NNW dla dzieci, młodzieży oraz studentów. Obecnie Bezpieczny.pl oferuje szeroką gamę ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Bezpieczny.pl zaufało już ponad 1,5 miliona klientów i z każdym rokiem ta liczba rośnie.

Generali

Grupa Generali jest jedną z największych grup ubezpieczeniowych w Europie. Od przeszło 180 lat Generali jest obecne w Europie, a od ponad 20 lat w Polsce. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło Generali wypracować pozycję jednego z liderów na rynku ubezpieczeniowym. W ofercie Generali można znaleźć całą gamę produktów majątkowych i życiowych. Dzisiaj wspólnie z Bezpieczny.pl zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą grupy Generali, której zaufały miliony ludzi w Europie.